Podsumowanie przygotowań do rundy wiosennej.

Drużyna Więckovii niedzielnym meczem sparingowym z GKS Przyborów zakończyła okres przygotowawczy do rundy wiosennej.
Przygotowania rozpoczęły się 24.01. Zajęcia odbywały się na hali, orliku oraz w boisku w Więckowicach.
Drużyna rozegrała 6 sparingów oraz wzięła udział w Halowym Turnieju o Puchar Burmistrza Wojnicza.

Wyniki sparingów:
Więckovia- Spółdzielca Grabno 8:9 ( mecz rozgrywany na orliku)
Więckovia - Cezar Kępa Bogumiłowicka 7:0
Więckovia - Radar Łętowice 4:3 ( neutralny teren)
Więckovia - Radar Łętowice 1:2 ( neutralny teren)
Więckovia - LKS Dębina Łętowska 5:7 ( neutralny teren)
Więckovia - GKS Przyborów 10:2

W turnieju Halowym Więckovia zajęła II miejsce ustępując w finale Arkadii Olszyny.
Drużyna solidnie przepracowała okres przygotowawczy na miarę swoich możliwości co miejmy nadzieję przełoży się na dobre rezultaty w meczach ligowych. Do drużyny dołączyło 3 nowych zawodników, którzy będą wzmocnieniem drużyny.

Zmagania w V grupie B klasy Nasza drużyna rozpocznie meczem derbowym z drużyną Zrywu Wielka Wieś. Z powodu wycofania się drużyny GKS Liwocz do rozegrania pozostaje 8 meczy.
Jak pokazała pierwsza kolejka zmagań wiosennych sytuacja w grupie daje szansę na powalczenie o wysoką lokatę na koniec sezonu. Cel postawiony przed drużyna to walka o zwycięstwo w każdym meczu zgodnie z zasadami fair play i sportową postawą.
Na efekty poczekać musimy do 2 czerwca, kiedy to rozegrana zostanie ostatnia kolejka zmagań i podsumowanie tabeli.

Wszystkich kibiców oraz sympatyków naszego klubu serdecznie zapraszamy do sportowego dopingu podczas meczów.

Najbliższy mecz:
Więckovia Więckowice - Zryw Wielka Wieś 15.04.2018 godzina 15:00, boisko w Więckowicach. Zapowiedź spotkania już wkrótce.