Na początek derby!

Już czas! Nadchodzi czas spotkania derbowego a zarazem rozpoczęcie rundy wiosennej.
W najbliższą niedzielę o godzinie 15:00 na boisku w Więckowicach drużyna Więckovii rozegra mecz z lokalnym rywalem zza miedzy czyli Zrywem Wielka Wieś. Emocji z pewnością nie zabraknie, gdyż w derbowych pojedynkach zawsze można zobaczyć dużo walki.
Aktualnie drużyna Zrywu zajmuje 5 miejsce w tabeli z dorobkiem 15 pkt (5-0-5) bilans bramek 22-17. W poprzedniej kolejce Zryw przegrał w Tarnowcu 0-2.
Więckovia z kolei zajmuje aktualnie 3 miejsce w tabeli z dorobkiem 16 pkt (5-1-4) bramki 35-22, w poprzedniej kolejce drużyna otrzymała 3pkt walkowerem z powodu wycofania się drużyny GKS Liwocz Czermna.

Zapowiada się więc bardzo ciekawy pojedynek drużyn próbujących zmniejszyć dystans do zajmującej drugie miejsce w tabeli drużyny WKS Siemiechów.

Wszystkich kibiców i sympatyków obu klubów zapraszamy na mecz. Prosimy o sportowy i kulturalny doping, a o wyniku meczu niech zdecyduje sportowa rywalizacja w duchu fair play.

Serdecznie zapraszamy!

Terminarz kolejki:
LKS Rzepiennik Strzyżewski - KS Tarnowiec 14 kwietnia, 17:00
Klub Sportowy Rzuchowa-Lks Olszyny15 kwietnia, 17:00
WKS Siemiechów - LKKS Karwodrza 15 kwietnia, 11:00
Alfa Siedliska - Liwocz Czermna 3-0 walkower.
Więckovia Więckowice - Zryw Wielka Wieś 15 kwietnia, 15:00